Klika słów o nas

i o tym co robimy w pracowni

Siła jest w nas!

Jesteśmy zespołem

W Rozwesel spotkasz 3 dziewczyny.
Każda z nas różne cele, umiejętności, temperament i charakter. Dzięki temu doskonale się uzupełniamy 🙂
Sprawdzę Twoje zamówienie przed wysłaniem

Asia Lazar

Krawcowa i mama 3 dzieci - w pracowni kontroluję zamówienie przed wydaniem
Opiekuję się Twoim zamówieniem

Aldona Dzida

Politolog i mama 3 dzieci a w pracowni - opiekunka zamówień
Wykonam Twoje zamówienie

Basia Moś

Inż. informatyki i studentka psychologii - w pracowni zrealizuję Twoje zamówienie.

Basia Moś
właścicielka

Marzenia się spełniają

Masz tak, że czujesz że coś jest w Tobie od zawsze i nie wiesz tak naprawdę skąd się wzięło? Ja tak miałam z własną działalnością, od zawsze chciałam „mieć coś swojego” nie tylko po to by móc pracować po swojemu ale też (a może przede wszystkim) po to by stworzyć przyjazne miejsce pracy.

Od kiedy pierwszy raz zobaczyłam jak działa komputer wiedziałam, że moja praca będzie z nim związana. Lubię szukać sposobów na to jak coś wykonać itworzyć rzeczy ładne poza tym lubię też rozmawiać z ludźmi i interesuję się psychologią. Gdy wybierałam kierunek studiów rozważałam psychologię lub grafikę komputerową. Wybrałam grafikę, która miała połączyć wszystkie moje zainteresowania.  W 2010 byłam już inż. grafiki komputerowej.  Planowałam że będę tworzyć projekty i komunikować się przez reklamę. Reklam nie tworzę, ale pomimo to dzięki grafice łącze wszystkie swoje pasje. Projektuję i wspieram klientów i mój zespół.

Rozwesel.pl założyłam w 2012 roku, pół roku po własnym ślubie. Zajęłam się tematyką przyjęć nie tylko dlatego, że to przyjemny temat :). Chcę dodawać odwagi i umożliwiać organizację przyjęć „po swojemu”. Inspirować i wspierać w tym, by przyjęcia nie były tylko posiadówką na której wypada być a okazją do  radosnego i swobodnego świętowania w gronie najbliższych.

Co robimy w pracowni?

PROJEKTUJEMY

Wykonujemy projekty papeterii okolicznościowej. Są ta np. zaproszenia, podziękowania, karty stołów, karty menu i drinków, bannerki, piki... i wiele innych. Projektujemy również materiały dla firm takie jak vouchery lub kartki świąteczne.

DRUKUJEMY

Wydruki wykonujemy w naszej pracowni w technologii laserowej. Mamy możliwość druku na papierze cienkim 90g/m2 jak i grubym do 300 g/m2. Drukujemy też na papierach ozdobnych oraz na foliach i papierach samoprzylepnych.

uszlachetniamy

Jest to na foliowanie, folią matową, błyszczącą lub soft skin co nadaje więcej szlachetnośći i sztywności papierowi. Uszlachetnianie to też złocenie lub srebrzenie napisów i grafik na wydruku oraz matrycowe tłoczenie papieru. Możemy np. wykonać wypukły wzór uroczych kropeczek na dowolnym papierze.

ręcznie wykonujemy

Na tym etapie wykonujemy prace introligatorskie takie jak docinanie, bigowanie, składanie oraz prace ręczne np. sklejanie, składanie, wiązane kokardek itp.

wycinamy folie

Wycinamy folie ploterem. Możemy wyciąć dowolny kształt z folii ploterowej, lub wykonać naklejki samoprzylepne z dowolnym nadrukiem i w dowolnym kształcie. To jest pole do popisu naszej i Twojej kreatywności!

coś innego

Nie ma sprawy! Porozmawiajmy o tym czego potrzebujesz. Jeżeli tylko dotyczy to papieru, jego obróbki lub zadruku to z chęcią w tym pomożemy. Wykonujemy rękodzieło, więc żadne wyzwanie nam nie straszne 😉

Jak przebiega zamówienie?

Z przyjemnością o tym opowiemy 🙂

1. Złożenie zamówienia

Zamówienie możesz złożyć w dowolnej formie jaka tylko Ci odpowiada. Telefonicznie, mailowo, przez social media a nawet osobiście w naszym sklepie stacjonarnym gdzie na żywo zobaczysz próbki wyrobów i materiałów. Możesz zamówić wyroby dokładnie takie jak mamy w modelach lub skorzystać z modyfikacji. 

2. Zebranie potrzebnych informacji

W zależności od tego jaki pakiet współpracy wybierzesz takich informacji będziemy potrzebowały. Możemy porozmawiać, możemy spisać się mailowo, możesz też wypełnić prosty formularz z podstawowymi info. Jak Ci wygodnie.

3. Projektowanie

 Jeżeli robimy dla Ciebie projekt indywidualny to zaczynamy od koncepcji. Robimy moodboard, szukamy inspiracji i materiałów. Niezależnie od tego jaką formę współpracy wybierzesz na tym etapie wyślemy do Ciebie wizualizację – zobaczysz projekt jeszcze przed drukiem, upewnisz się czy trafnie zrozumiałyśmy Twoje potrzeby i poprawnie wprowadziłyśmy treści.

4. Drukowanie

Dopiero po Twoim potwierdzeniu, że w projekcie jest wszystko poprawne przystępujemy do druku. Na tym etapie przygotowujemy zamówienie do druku, w szczególności dotyczy to zaproszeń, gdzie większość zamówień realizujemy z pełną personalizacją gości. 

5. Wykonanie

Tu się dzieje magia 🙂 z płaskiego wydruku na kartce papieru powstają przestrzenne i dopracowane wyroby. Na tym etapie właśnie obrabiamy papier, uszlachetniamy, przewiązujemy, składamy sklejamy … 

6. Sprawdzenie

Gdy wszystko jest już gotowe pozostaje nam sprawdzenie całości zamówienia. W szczególności sprawdzamy jakość wykonania (czy wszystko jest równo złożone i sklejone, czy kokardki są ładnie przewiązane). Sprawdzamy też ilość i zgodność z przesłaną listą gości. 

7. Gotowe!

Tu jest najważniesza chwila. Pakujemy Twoje zamówienie i je wysyłamy lub przygotowujemy do odbioru osobistego. Ten moment w którym właśnie słyszymy/czytamy Wasze podziękowania jest dla nas motorem do pracy!

Zobacz nasze
wybrane realizacje

Copyright ©  2012-2021