Cennik wyrobów

Wszystkie zaproszenia i inne wyroby wykonujemy ręcznie więc cena jest bardzo zróżnicowana. W zależności od tego ile pracy ręcznej mamy przy wykonaniu zaproszenia cena pojedynczej sztuki wzrasta. Dzięki temu masz szeroką możliwość dobrania modelu tak by odpowiadał Ci stylem i mieścił się w wyznaczonym budżecie. 

W pracowni mamy standardowe wzory, których część możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym i sklepie stacjonarnym.  Większość wzorów możemy zmodyfikować tak by ich cena była niższa. Przykładowo możesz zrezygnować z dodatkowej wkładki w zaproszeniu i całą treść umieścić w jego głównej części. Możesz też wybrać kolorystykę i elementy z modelu droższego i przenieś go na model tańszy.

Aby wybrać to co najlepiej będzie Ci odpowiadać możesz wybrać coś z naszej oferty lub też wysłać swoją propozycję do wyceny. Jak tylko jest Ci wygodnie 😉 

Szacunkowe ceny dodatków na przyjęcia w zależności od skomplikowania wykonania: 

ZAPROSZENIA:  3,30 – 11,50 zł/szt
WINIETKI: 1,30 – 3,50 zł/szt
PLANY STOŁÓW: 150,00 – 195,00 zł/szt
ZAWIESZKI I NAKLEJKI NA ALKOHOL: – 1,80 – 3,90 zł/szt
NUMERY STOŁÓW: 3,90 – 10,30 zł/szt
PIKI: 3,00 – 3,50 zł/szt

Wykonujemy również wszelkie inne papierowe dodatki na przyjęcia takie jak podziękowania, plakaty, tablice powitalne, etykiety itp. 

Pakiety współpracy

Modyfikacje wzorów i projekty indywidualne wyceniamy na podstawie opisanych poniżej pakietów. Ceny które znajdziesz na naszym sklepie online obejmują pakiet STANDARD. W tabeli poniżej znajdziesz informacje co jest w cenie wyrobu a jakie usługi są dodatkowo płatne. 

Masz wątpliwości w temacie cen lub tego co się w niej zawiera. Zadzwoń: +48531822555 napisz: zaproszenia@rozwesel.pl lub odwiedź nas osobiście w pracowni Jankowice koło Pszczyny ul. Żubrów 68.

 pakiet
STANDARD
pakiet
MODYFIKUJ
pakiet
TWÓJ POMYSŁ
PROJEKT
INDYWIDUALNY
Dopasowanie treści
Na wszystkim co wykonujemy możemy dać taki tekst jaki tylko chcesz, o ile zmieści się na wydruku 😉
Personalizacja treści
Treść w pełni możesz spersonalizować. W szczególności dotyczy to zaproszeń gdzie personalizacja obejmuje też wypisanie imion gości.
Koperty w cenie
Do zamówionych zaproszeń otrzymasz koperty. Jeżeli nie widzisz jej na zdjęciu lub w opisie zaproszenia to oznacza że w cenie otrzymasz standardową kopertę białą lub ecru.
Wizualizacja do akceptacji
Przed drukiem zamówienia otrzymasz od nas jego wizualizację. Sprawdzisz czy wszystko w nim jest zgodnie z tym co potrzebujesz.
Zmiana kroju czcionki
Dobranie czcionek do projektu to nie prosta sprawa. Nawet nam czasem sam dobór czcionek tak by współgrały ze sobą i z całym projektem zabiera ponad godzinę. Dlatego aby ułatwić Ci decyzję możesz wybrać krój czcionki ze wzornika ale możesz też napisać info, że chciałabyś aby czcionka była mniej lub bardziej ozdobna a my postaramy się o to by pasowała ona do projektu.
Drobne zmiany w projekcie
Wybierając pakiet MODYFIKUJ lub TWÓJ POMYSŁ możesz wprowadzić drobne zmiany w przygotowanym projekcie. W zależności od pakietu 2 lub 3 krotnie.
Zmiana kolorów
W wybranych pakietach możesz zmienić kolor np. papieru, wstążki, wydruku czy koperty.
Nowy projekt
Wykonamy nowy projekt na podstawie Twojego pomysłu.
Próbny wyrób
Jeszcze przed realizacją zamówienia wykonamy próbę z przykładowymi danymi. Zobaczysz jak projekt będzie wyglądać na żywo.
Opracowanie pomysłu
Opracujemy pomysł na wyrób na podstawie motywu przewodniego zaproponowanego przez Ciebie. Przygotujemy tablicę inspiracji i zaproponujemy projekt, który będzie nawiązywał do zaproponowanego przez Ciebie motywu.
Cena
Na cenę końcową składa się koszt wykonania wyrobu i opłata za modyfikacje w projekcie. Cena modyfikacji zależy od tego jak wiele zmian chcesz wprowadzić i który pakiet współpracy wybierzesz.
Cena wyrobuCena wyrobu
+ 50 zł
Cena wyrobu
+ 150 zł
Cena wyrobu
+ 300-500 zł

Nie wiesz, który pakiet wybrać?

Żaden problem:) Po prostu napisz czego potrzebujesz a my przyślemy Ci wycenę.

A jeżeli wolisz porozmawiać to: 

Copyright ©  2012-2021